Biuro księgowe Poznań - ANALIZA

Nasze biuro księgowe oferuje profesjonalną pomoc w zakresie obsługi rachunkowej, w ramach której zajmujemy się zakładaniem przedsiębiorstw i ich rejestracją w KRS, odpowiadamy za działy kadr i płac, a także prowadzimy outsourcing księgowości.

Nasze biuro księgowe Poznań

składa się z profesjonalistów, właściciel jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu (specjalność finanse i rachunkowość przedsiębiorstw) oraz ukończył studia podyplomowe z zakresu podatków na SGH w Warszawie. Zdobył wieloletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku głównego księgowego w średnich i dużych firmach prawa handlowego. Posiada certyfikat MF na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych.

biuro księgowe

Uzyskana wiedza i zdobyte umiejętności pozwoliły na otworzenie własnej działalności którym jest biuro księgowe, która za cel postawiła sobie pomaganie zarówno małym, jak i dużym firmom. Dobrze wiemy jakiego zaangażowania wymaga własna działalność, dlatego chcemy odciążyć naszych klientów i pozwolić im skupić się tylko tym czym się zajmują.

Świadczone przez nas usługi księgowe zostały docenione przez wiele firm, z którymi współpracujemy. Należą do nich Hotel Andersia, Constravia, Optimas, Thaleh i wiele innych, na naszej stronie można sprawdzić referencje oraz zyskać potwierdzenie naszej rzetelności. Do współpracy zachęcamy klientów, którzy cenią sobie profesjonalizm, bezpieczeństwo i zaufanie. A jeśli dopiero zastanawiasz się nad własną działalnością, ale nie wiesz jak się za to zabrać, to my Ci chętnie pomożemy i ułatwimy założenie firmy.

Referencje

Close Menu